Ładowanie...

Najlepszy portal randkowy dla singli, którym zależy na prawdziwym związku. Serwis randkowy dla singli w Szczecinie.

Zaproszenie

Wejdź, rozejrzyj się i sprawdź, jak nasz serwis randkowy wygląda od środka. To bezpłatne zwiedzanie zapewni Ci możliwość rzucenia okiem na funkcje, które zyskasz jako użytkownik naszego portalu. Zapraszamy, nie krępuj się!

Zanim obejrzysz funkcje, z których możesz korzystać, zwróć uwagę na górną część strony. Na pierwszym obrazku jest widoczny górny pasek w takiej formie, w jakiej będzie widoczny po zalogowaniu się. Pasek jest podzielony na kilka zakładek: Przegląd, Wyszukiwarka, Jak zacząć oraz Wiadomości na drugim końcu. Obok wiadomości znajduje się Twoje zdjęcie, a tuż przy nim napisany jest Twój nick. Użytkownicy mający konto próbne w sekcji Jak zacząć widzą również zakładkę Aktywuj.

Na telefonie górne menu wygląda trochę inaczej.

Serduszko przekieruje Cię do Przeglądu, lupa do Wyszukiwarki, trzecia ikonka wyświetli listę Poleceń, czwarta otworzy skrzynkę z Wiadomościami, a ostatnia ikonka, z trzema kropeczkami – to menu główne. Menu główne wyświetli przegląd sekcji portalu.

Menu główne w telefonie zawiera wszystkie opcje serwisu randkowego.

W zakładce Przegląd znajdziesz najważniejsze dane w zwięzłej formie: najnowszą aktywność użytkowników, komu się podobasz, powiadomienia, użytkownika lub użytkowniczkę dnia, z którymi od razu możesz zacząć czatować itd.

Zakładka Wyszukiwarka na pierwszy rzut oka nie wydaje się być żadną zagadką. Tam wejdziesz, kiedy będziesz przygotowany na szukanie potencjalnego partnera wśród innych użytkowników. Podstawową kategorią wyszukiwania jest grupa wiekowa, którą chcesz wyświetlić. Wyniki wyszukiwania wyświetlają się jako siatka zdjęć profilowych z nickiem każdego użytkownika/użytkowniczki i ich opisem. Grupę wiekową możesz zmienić, tak samo jak podstawowe ustawienia wyszukiwania – masz możliwość wyświetlania użytkowników/użytkowniczek z najnowszą aktywnością, od najlepiej oceniancyh profili lub od niedawno zarejestrowanych. Płacący użytkownicy mogą na różne sposoby filtrować także wyniki wyszukiwania. Wyświetlać im się mogą np. tylko osoby niepalące, użytkownicy z dziećmi lub Koziorożce z wyższym wykształceniem... Do wyboru, do koloru. Nie bądź zbyt wybredny. O danej osobie dowiesz się najwięcej tylko dzięki temu, że do niej napiszesz.

Płacący użytkownicy mają na komputerze w zakładce Wyszukiwarka również możliwość wyświetlania użytkowników na podstawie ich położenia na mapie i ponownej możliwości filtrowania ich na podstawie kategorii wiekowej. W ten sposób dowiesz się, jak blisko znajduje się potencjalny partner, z którym możesz wybrać się na randkę. :-)

Kiedy w wynikach wyszukiwania znajdzie się ktoś, kto przyciągnął Twoją uwagę, kliknij w jego/jej zdjęcie, a zostaniesz przekierowany do informacji, które zamieścił/a na swoim profilu. Pod zdjęciem profilowym jest dostępna możliwość oceny fotki i wysłania wiadomości. Do dyspozycji masz również galerię i inne informacje, które dana osoba zamieściła na swoim profilu. Płacący użytkownicy będą dodatkowo mieli możliwość wyświetlenia danych kontaktowych, które użytkownik/użytkowniczka zdecydował/a się podać.

Kolejna zakładka w górnym pasku nazywa się Jak zacząć, w której zamieściliśmy wszystkie informacje i doświadczenia, które przez lata prowadzenia serwisu randkowego zbieraliśmy. Nasze ebooki (np. Motylki w brzuchu, Ogłaszamy (prawie) zaręczyny, Czy ja wyglądam jak pies?) zawierają pytania – i odpowiedzi, które najbardziej interesują użytkowników portali randkowych. Dzięki nim dowiesz się między innymi, jak powinno wyglądać Twoje zdjęcie profilowe, sam profil, jak wyszukiwać czy pisać wiadomości.

Zakładka Aktywuj wyświetla się użytkownikom i użytkowniczkom w ramach Usług podstawowych. To właśnie tutaj skierujesz swoje wirtualne kroki kiedy zdecydujesz się aktywować pełne lub ekskluzywne usługi. Na spokojnie zapoznaj się ze zdaniem naszych użytkowników i sprawdź, co otrzymasz aktywując konkretne pakiety. Aż decyzja zostanie podjęta, nie ociągaj się, tylko wyjdź szczęściu naprzeciw.

Zakładka Wiadomości znajduje się blisko Twojego zdjęcia profilowego i nicku. Czerwona cyfra obok nich to liczba nieprzeczytanych wiadomości. Kiedy klikniesz w Wiadomości, wyświetli Ci się pełna lista wszystkich wiadomości. Czarna cyfra to liczba proponowanych potencjanych partnerów/partnerek.

Kiedy otworzysz jakąś rozmowę, wyświetli Ci się lista wszystkich wiadomości, które wymieniłeś/łaś z danym użytkownikiem. W otwartym oknie rozmowy możesz też kliknąć na zdjęcie osoby, aby obejrzeć informacje, które zamieścił/a na swoim profilu.

Płacący użytkownicy mają również możliwość zyskania danych kontaktowych użytkowników przy pomocy kredytów kontatkowych. Kiedy skorzystasz z kredytu u wybranej osoby, wyświetlą Ci się dane kontaktowe, które zdecydowała się ona udostępnić. Może to być e-mail, facebook, instagram lub whatsapp. W ten sposób będziesz mieć pewność, że Twoja wiadomość zostanie przeczytana, nawet jeśli ta osoba często nie pojawia się na portlau. Opłaca się zatem zarejestrować, nawet jeżeli nigdy nie zdecydujesz stać się płacącym użytkownikiem/użtykowniczką.

Obok Wiadomości znajdziesz swoje zdjęcie i nick. Kiedy na nie klikniesz, otworzy się menu, z którego możesz przejść: do swojego profilu, ustawień i wylogowania się z portalu.

Profil wyświetla informacje, które udostępniasz innym użytkownikom. Oczywiście w każdej chwili możesz edytować jego zawartość, zmienić zdjęcie profilowe i dodawać zdjęcia do własnej galerii. To, co udostępnisz, zależy tylko od Ciebie. Zdjęcia i przynajmniej podstawowy opis charakteru to podstawowy warunek do możliwości aktywnego wyszukiwania użytkowników (w zakładce Wyszukiwarka). Nie byłoby to fair, aby zdjęcia innych użytkowników mógł przeglądać ktoś, kto sam nie dodał zdjęcia, ani nie zdradził o sobie żadnych informacji. Poza tym zdjęcia i szczegółowy opis zwiększają Twoje szanse na poznanie kogoś. Zatem nie wtsydź się, pochwal się! ;-)

Nad swoim nickiem w profilu widzisz przycisk Edytuj. Czas na uzupełnienie profilu musisz znaleźć już na samym początku. Dzięki temu Twój profil będzie lepiej opracowany i wyróżni się spośród konkurencji. Jeśli nie jesteś pewnien co, gdzie znaleźć.

Na stronach naszego serwisu randkowego możesz znaleźć również inne funkcje, możliwości i informacje. Niniejsza lista podaje tylko te najważniejsze i najczęściej używane.

Dziękujemy za wizytę i poświęcony czas. Jeśli jesteś zaiteresowany, nasz serwis randkowy może stać się Twoim drugim domem. Stań się członkiem naszej społeczności i znajdź partnera na całe życie! Zacznij szukać już teraz. Wypróbuj za darmo niektóre funkcje portalu i przekonaj się, że tutaj naprawdę wciąż coś się dzieje. Wystarczy tylko aktywować pełne usługi portalu.

Pozostali użytkownicy portalu nie mogą się już doczekać, kiedy Cię poznają!