Ładowanie...

Najlepszy portal randkowy dla singli, którym zależy na prawdziwym związku. Serwis randkowy dla singli w Szczecinie.

Nowoczesny polski serwis randkowy dla Szczecin

Wreszcie seniorzy w Polsce mają swoje miejsce w sieci! Jesteśmy nowoczesnym portalem randkowym, który skupia się wyłącznie na single w Szczecinie. Niniejszy serwis ma w sobie elementy mediów społecznościowych, znanych np. z facebooka oraz elementy klasycznych portalów randkowych. Rejestracja jest całkowicie darmowa, zatem dlaczego nie spróbować? Wszyscy single, którym zależy na poznaniu prawdziwej miłości, już tu są, dołącz do nich i Ty! Wystarczy zarejestrować się na naszej stronie głownej przy pomocy e-maila lub konta na Facebooku.

Fajnie, ale dlaczego mam za to płacić?

Możemy się pochwalić doskonałymi wynikami: dzięki naszej stronie poznało się wiele dobranych par. Nasza oferta zasługuje na uznanie również dlatego, że nie boimy się być inni i wyróżniać się spośród znanych portali randkowych. Czym konkretnie się różnimy?

Jesteśmy polskim serwisem randkowym, na którym zawiera się długotrwałe związki

Jesteśmy polskim serwisem randkowym umożliwiającym poznanie odpowiedniego partnera. Skupienie się na konkretnej grupie docelowej zwiększa szanse na poznanie bratniej duszy wśród użytkowników aż o 300%. Na naszym portalu randkowym istnieje większe prawdopodobieństwo umówienia się na spotkanie i znalezienia długotrwałego związku. Oczywiście nie można od razu oczekiwać cudów. Łączymy ze sobą singli, którym naprawdę zależy na poznaniu kogoś: Swobodnie przeglądać wszystkie profile mogą tylko ci użytkownicy, którzy sami wrzucili zdjęcie i mają uzupełniony opis. Po upływie okresu próbnego zdjęcia innych użytkowników mogą przeglądać tylko te osoby, które zapłaciły za pełne członkostwo. Płacenie za członkostwo umożliwia efektywne pozbycie się z serwisu randkowego osób, które nie myślą o związku na poważnie.

Większość z nas nie wygląda jak Channing Tatum, Emma Stone czy inna gwiazda Hollywood. Dlatego, przy szukaniu drugiej połówki należy uzbroić się w cierpliwość. Nie daj się zniechęcić i nie załamuj się, jeśli po kilku pierwszych wiadomościach nie uda Ci się znaleźć tego jedynego. Dlatego właśnie oferujemy również dłuższe członkostwa, w trakcie których stopniowo będziesz mógł poznawać i wybierać spośród przybywających wciąż na stronę potencjanych partnerów z Twojej grupy wiekowej. Po aktywacji członkostwa otrzymasz też od nas maksymalne wsparcie, dzięki któremu widoczność i odwiedzalność Twojego profilu na stronie zwiększy się aż 7x. Musisz jedynie trochę się zaangażować i przestać być biernym. Na portal randkowy powinieneś regulanie wracać, aby skontrolować, jacy nowi użytkownicy zarejestrowali się podczas Twojej nieobecności oraz dowiedzieć się, kto zareagował na Twoje zdjęcie. Im wcześniej sprawdzisz nowe rejestracje, tym większe są szanse na to, że ci użytkownicy będą chcieli zapoznać się właśnie z Tobą. Jeżeli nie będziesz regularnie wracać na stronę, stracisz wiele możliwości na poznanie kogoś interesującego.

Inwestujemy w lepszą widoczność Twojego profilu

W odróżnieniu od darmowych serwisów randkowych (które są przepełnione pustymi i nieaktywnymi profilami), my potrafimy podczas trwania członkostwa wypromować Twój profil tak, aby odwiedziła go jak największa ilość potencjalnych partnerów. Jak to robimy? Wypracowaliśmy wyjątkową metodę, dzięki której portal randkowy i profile naszych użytkowników są aktywnie promowane w mediach społecznościowch (FB) oraz wyszukiwarkach, co przyciąga do nas potencjalnych nowych użytkowników. Kiedy ktoś aktywnie szuka możliwości poznania kogoś online, zostanie przekierowany wprost na nasz serwis randkowy. Darmowe portale randkowe nigdy nie będą w stanie zapewnić Twojemu profilowi takiej (trafionej) publiczności, jakie zapewnia nasz portal. Nie oznacza to jednak, że promujemy jedynie profile płacących użytkowników. Przeciwnie, promoujemy wszystkich użytkowników, którzy dodali zdjęcie profilowe i mają ciekawie wypełniony opis profilu. Wierz lub nie, ale naprawdę zależy nam na tym, abyś poznał swoją drugą połówkę. Oczywiście, kwestia dochodów z portalu jest dla nas ważna (bez tego nie moglibyśmy przecież inwestować w promocję profili i wysoki poziom serwisu randkowego), ale nie najważniejsza.

Informujemy Cię

Informujemy Cię za każdym razem, kiedy na portalu pojawi się ktoś nowy z Twojej kategorii wiekowej, lub kiedy ktoś oceni pozytwnie Twoje zdjęcie. Wiele informacji o tym, co właśnie dzieje się na portalu randkowym wysyłamy drogą e-mailową. Jeżeli nie życzysz sobie otrzymywać tych wiadomości, możesz je w prosty sposób wyłączyć w sekcji „Ustawienia”. Potem wszystkie istotne informacje o nowych użytkownikach, nowych zdjęciach i o tym, komu się podobasz, będą już wyświetlane tylko bezpośrednio na portalu randkowym.

Mamy ciekawe funkcje

Nasz portal randkowy ma niepowtarzalny design, nad którym wiele lat musieliśmy pracować. Mamy wiele funkcji, których nigdzie indziej nie znajdziesz. W przejrzysty sposób prezentujemy listę osób, którym podoba się Twój profil, które dopiero zarejestrowały się na portalu oraz które dodały nowe zdjęcie. W „Wyszukiwarce” masz możliwość znalezienia partnera na podstawie mapy i w dowolny sposób filtrować wyniki wyszukiwania (np. tak, aby wyświetlali Ci się wyłącznie użytkownicy ze zdjęciami lub tylko Wodnicy ze średnim wykształceniem). Nasz portal randkowy ma dodatkowo w pełni zoptymalizowaną wersję mobilną, którą możesz w prosty sposób pobrać na swój telefon i być na bieżąco również wtedy, kiedy nie masz pod ręką komputera.

Naszym filarem jest wykwalifikowane wsparcie techniczne

Wciąż jest do dyspozycji ktoś, do kogo możesz zwrócić się w przypaku jakichkolwiek pytań. I to nie gdzieś w Indiach, gdzie mówi się łamanym angielskim. ;) Z zasady reagujemy już na drugi dzień roboczy, od momentu otrzymania wiadomości.

Aby udowodnić nasze twierdzenia, sprawdziliśmy inne portale randkowe. Wyniki porównania możesz obejrzeć tutaj i możesz też samemu dołączyć do głosowania!